Gimoka Bianco 1kg - E-HORECA

Gimoka Bianco 1kg

Original price was: 600 ден.Current price is: 440 ден.

Традиционална италијанска мешавина, со силен, но пријатен вкус и густа неодолива крема. Арабика и Робуста од најдобрите насади на кафе, избрани строго од експертите на Gimoka.

На залиха

Gimoka Bianco 1kg
751531 Бренд: