Lavazza Gran Espresso 1kg - E-HORECA - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА +50кг

Lavazza Gran Espresso 1kg

1.300 ден

Благодарение на богата крема и избалансиран ароматичен профил, мешавината Гран Еспресо нуди уникатно уживање во одлучен вкус, со ноти од какао.

Состав: Арабика 40%, Робуста 60%.

(цената е изразена во единица килограм)
Пакувавање: 6/1kg

Нема на залиха

Lavazza Gran Espresso 1kg
750242 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.