Lavazza Gusto Forte Intenso 1kg - E-HORECA

Lavazza Gusto Forte Intenso 1kg

750 ден

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

На залиха

Lavazza Gusto Forte Intenso 1kg
750341 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.