Starbucks Signature Chocolate 42% 330g - E-HORECA

Starbucks Signature Chocolate 42% 330g

Original price was: 420 ден.Current price is: 295 ден.

Новиот чоколаден пијалок Starbucks® Signature Chocolate 42% е инспириран од врвното Starbucks® топло чоколадо што сите го сакаме. Вкусната мешавина од зрна какао дава кадифеен и мазен вкус на чоколадо. Промешајте со млеко за врвно уживање. 200 ml топло млеко + 5 лажички (18 g) Signature Chocolate, промешајте и уживајте!

Нема на залиха

Starbucks Signature Chocolate 42% 330g
751483 Бренд: