Bounty Hot Chocolate Powder 140g - E-HORECA

Bounty Hot Chocolate Powder 140g

200 ден

Инстант топло чоколадо во прав со вкус на стопени Bounty чоколадца. Секоја голтка содржи млечно изненадување со вкус на кокос.

Нема на залиха

Bounty Hot Chocolate Powder 140g