M&M's Hot Chocolate Powder 140g - E-HORECA

M&M’s Hot Chocolate Powder 140g

200 ден

Инстант топло чоколадо во прав со вкус на стопени бонбони од М&Мs. Иконски производ со кремаста конзистентност. Само додадете топло млеко или топла вода.

Нема на залиха

M&M’s Hot Chocolate Powder 140g