Mars Hot Chocolate Powder 140g - E-HORECA

Mars Hot Chocolate Powder 140g

200 ден

Топлото чоколадо Марс е вкусен топол напиток кој ќе ве освои со вкусот на популарното чоколадо.

Нема на залиха

Mars Hot Chocolate Powder 140g
751203
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.