Ristora Cioccolata 1kg - E-HORECA

Ristora Cioccolata 1kg

Original price was: 600 ден.Current price is: 450 ден.

Совршено за барови, вендинг, ресторани, хотели и кетеринг, но исто така идеален и за секојдневна употреба дома и во канцеларија со рачна подготовка. Не содржи глутен.

На залиха

Ristora Cioccolata 1kg
752300 ,