Ristora Cioccolata 25gr x 50 - E-HORECA

Ristora Cioccolata 25gr x 50

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 990 ден.

Подготовка на густо топло чоколадо. Создадено за да ги воодушеви оние со најпребирлив вкус.
Пакување од 50 кесички по 25 грама.

На залиха

Ristora Cioccolata 25gr x 50
752301 ,