Kimbo Aroma Intenso 1kg - E-HORECA

Kimbo Aroma Intenso 1kg

1.050 ден

Специјално избрани зрна, печени на традиционален италијански начин. Совршено за домашна употреба. Вашето кафе секогаш ќе биде свежо и вкусно.

Состав: 50% Арабика, 50% Робуста.

Нема на залиха

Kimbo Aroma Intenso 1kg
751127 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.