Davidoff Espresso 57 500gr - E-HORECA

Davidoff Espresso 57 500gr

595 ден

Тајната на кафето Davidoff Espresso 57 е совршената комбинација на температура и времето на печење. Деликатниот процес на традиционално печење им дава на зрната кафе целосна уникатна арома и карактеристичен вкус. Откријте ја неодоливата арома со лесни чоколадни ноти кои ќе ги воодушеват сите ваши сетила. 100% Арабика.

Нема на залиха

Davidoff Espresso 57 500gr
751505 Бренд: