ILLY Classico 250gr - E-HORECA

ILLY Classico 250gr

Original price was: 650 ден.Current price is: 520 ден.

Illy Classico – класичното печено кафе, со сладок вкус, деликатни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин.

Нема на залиха

ILLY Classico 250gr
750415 Бренд: