Lavazza Caffe Crema Dolce 1kg - E-HORECA

Lavazza Caffe Crema Dolce 1kg

1.350 ден

Нема на залиха

Lavazza Caffe Crema Dolce 1kg
750338 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.