Jacobs Barista Editions Espresso 1kg - E-HORECA

Jacobs Barista Editions Espresso 1kg

999 ден

Дали сакате еспресо, капучино или лате макијато? Тогаш запознајте го нашето Jacobs Barista Editions Espresso – моќна мешавина од јужноамерикански и азиски кафиња. Печени зрна кафе кои имаат интензивен и полн вкус со малку зачинети ноти.

Нема на залиха

Jacobs Barista Editions Espresso 1kg
751093 Бренд: