ILLY Decaf 250gr - E-HORECA

ILLY Decaf 250gr

Original price was: 650 ден.Current price is: 520 ден.

Печено кафе без кофеин има благ вкус, со помалку од 0,1% кофеин. Со деликатни ноти на карамела, чоколадо, тостиран леб и со сладок вкус.

На залиха

750992 Бренд: