Lavazza Caffè Crema Gustoso 1kg - E-HORECA

Lavazza Caffè Crema Gustoso 1kg

Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.350 ден.

Зачинета Арабика и интензивни зрна кафе Робуста за оваа извонредна мешавина Lavazza Caffè Crema Gustoso. Со ноти на лешник.

На залиха

Lavazza Caffè Crema Gustoso 1kg
751062 Бренд: