Lavazza Qualità Rossa 1kg - E-HORECA

Lavazza Qualità Rossa 1kg

1.050 ден

Qualità Rossa е мешавина со уникатна арома, богата и исклучително добра текстура, составена главно од бразилските Арабика и Робуста зрна на кафе.
(цената е изразена во единица килограм)
Пакување: 6/1kg

На залиха

Lavazza Qualità Rossa 1kg
750263 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.