ILLY Intenso 250gr - E-HORECA

ILLY Intenso 250gr

Original price was: 650 ден.Current price is: 520 ден.

Интензивното печено кафе со пријатнен вкус и нежни ноти на какао и суво овошје.

На залиха

ILLY Intenso 250gr
750416 Бренд: