Julius Meinl Trend Collection Espresso Classico 1kg - E-HORECA

Julius Meinl Trend Collection Espresso Classico 1kg

990 ден

Мешавина од еспресо што комбинира зрна кафе Арабика и Робуста од Централна и Јужна Америка, но и Азија. Резултатот е мешавина со интензитет и силна арома и ноти на какао и горко чоколадо.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

Julius Meinl Trend Collection Espresso Classico 1kg
751300 Бренд: