Milky Way Hot Chocolate Powder 140g - E-HORECA

Milky Way Hot Chocolate Powder 140g

200 ден

Кремаст инстант топло чоколадо во прав, кој има вкус како стопените волшебни sвезди од Milky Way. Секоја голтка содржи млечно изненадување со вкус на чоколадо.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

Milky Way Hot Chocolate Powder 140g