Segafredo Espresso Casa 1kg - E-HORECA

Segafredo Espresso Casa 1kg

1.100 ден

Мешавина на Робуста и Арабика со нежен вкус.

Нема на залиха

Segafredo Espresso Casa 1kg
750779
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.