Lavazza Espresso Barista Perfetto 1kg - E-HORECA

Lavazza Espresso Barista Perfetto 1kg

Original price was: 1.900 ден.Current price is: 1.600 ден.

Lavazza Espresso Barista се специјално изработени мешавини за целосно професионално искуство, односно за да го подготвите вашето еспресо точно како што прават оригиналните италијански баристи, со машина за еспресо или целосно автоматски. Еспресо Бариста Перфето е слатко и ароматично, со ноти на цвеќе и чоколадо.
100% Арабика.

На залиха

Lavazza Espresso Barista Perfetto 1kg
750650 Бренд: