Kimbo Extra Cream 1kg - E-HORECA

Kimbo Extra Cream 1kg

1.200 ден

Како резултат на внимателно избрани сорти на кафе, Kimbo Extra Cream  постигнува совршена рамнотежа помеѓу сладоста и киселоста. Интензивната крема и избалансираниот вкус го прави привлечен за сите љубители на кафе. Неговите карактеристики се средно печење, нежен и дефинирачки вкус.

Нема на залиха

Kimbo Extra Cream 1kg
750985 Бренд: