Lavazza Crema & Aroma Brown 1kg - E-HORECA

Lavazza Crema & Aroma Brown 1kg

Original price was: 1.300 ден.Current price is: 1.050 ден.

Crema & Aroma е хармоничен спој на внимателно одбрани зрна кафе од Арабика и Робуста. Нејзината долготрајна, кремаста текстура го прави идеалено кафе за уживање.
(цената е изразена во единица килограм)
Пакувавање: 6/1kg

Нема на залиха

Lavazza Crema & Aroma Brown 1kg
750261 , , Бренд: