Lavazza Top Class 1kg - E-HORECA %

Lavazza Top Class 1kg

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.350 ден.

Со вкус на темно чоколадо и цимет, Top Class содржи деликатен избор на рачно одбрани Арабика зрна кафе од висорамнините на Централна и Јужна Америка и внимателно помешана со Робуста – како Kaapi Royale (Индија), Java и природна Арабика.

Состав: Арабика 50%, Робуста 50%.

(цената е изразена во единица килограм)
Пакувавање: 6/1kg

На залиха

Lavazza Top Class 1kg
750270 , , Бренд: