Lavazza Super Crema 1kg - E-HORECA

Lavazza Super Crema 1kg

Original price was: 1.650 ден.Current price is: 1.290 ден.

Благодарение на богатата крема и ароматичниот состав, блендот на Супер Крема нуди одлично уживање. Исто така, како специјална одлика се неодоливите вкусови на печен лешник и кафеав шеќер.

Состав: Арабика 60%, Робуста 40%.

(цената е изразена во единица килограм)
Пакувавање: 6/1kg

Нема на залиха

Lavazza Super Crema 1kg
750268 , , Бренд: