ILLY Etiopia 250gr - E-HORECA

ILLY Etiopia 250gr

479 ден

Деликатно и ароматично со нежни ноти на јасмин.

Нема на залиха

ILLY Etiopia 250gr
750418 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.