Lavazza Super Gusto UTZ 1kg - E-HORECA

Lavazza Super Gusto UTZ 1kg

1.500 ден

Со ноти на какао и карамела, Lavazza Super Gusto UTZ е мешавина од 100% UTZ-сертифицирани кафиња. Одличен избор на природно кафе од Бразилска Арабика, мајсторски комбинирано со колумбиска Арабика и Виетнамска Робуста.
Состав: Арабика 60%, Робуста 40%.

Нема на залиха

Lavazza Super Gusto UTZ 1kg
750824 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.