Lavazza Gran Riserva 1kg - E-HORECA

Lavazza Gran Riserva 1kg

1.590 ден

Со ноти на јаворов сируп и орев, Gran Riserva содржи убав избор на Арабика рачно избрана на висорамнините на Централна и Јужна Америка, внимателно измешана со Робуста – како што е Каапи Ројал (Индија) и Јава – и природна Арабика.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

Lavazza Gran Riserva 1kg
751055 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.