Segafredo Intermezzo 1kg - E-HORECA

Segafredo Intermezzo 1kg

Original price was: 1.400 ден.Current price is: 890 ден.

Мешавина на кафе робуста со силен карактер избалансиран со арабика од Јужна Америка. Се одликува со интензивен вкус и ноти на бадем.

На залиха

Segafredo Intermezzo 1kg
750726 , Бренд: