Segafredo Premium D'Arome BIO 500gr - E-HORECA

Segafredo Premium D’Arome BIO 500gr

640 ден

Кафе од органско земјоделство, овошно и слатко. Segafredo со Premium d’Arôme BIO е избран за „Производ на годината 2020“. 100% кафе Арабика, кое доаѓа од органски фарми на Латинска Америка. Premium d’Arôme BIO е изгласан како „омилен производ на потрошувачите“ на Shop Advizor, популарна апликација на Интернет што ја користат над 500.000 потрошувачи во Франција за споделување на мислења за нивните омилени производи на пазарот.

Нема на залиха

Segafredo Premium D’Arome BIO 500gr
751231 Бренд: