Bristot Espresso 500g - E-HORECA

Bristot Espresso 500g

Original price was: 950 ден.Current price is: 800 ден.

Мешавина од 70% зрна Арабика и 30% зрна кафе Робуста. Кафе одгледувано во Индија, Виетнам и Бразил. Темно печено. Еспресото со интензивен карактер и неодолива арома.

На залиха

Bristot Espresso 500g
752004 Бренд: