Segafredo HO.RE.CA 1kg - E-HORECA

Segafredo HO.RE.CA 1kg

1.100 ден

Оваа мешавина од кафe e подготвена со врвни Арабика и Робуста зрна, избрана е од Segafredo Zanetti исклучиво за хотели, ресторани и кафетерии. HO.RE.CA. е совршен избор за потрошувачите со рафиниран вкус. Содржи ноти на чоколадо и цитрус.

Нема на залиха

Segafredo HO.RE.CA 1kg
750981 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.