Segafredo Selezione Espresso 1kg - E-HORECA

Segafredo Selezione Espresso 1kg

850 ден

Зрната кафе „Selezioni Espresso“ на Segafredo е мешавина од зрна Арабика и Робуста од Бразил, Костарика, Колумбија и Брегот на Слоновата Коска. Суптилните ароми на црвено овошје, зачини и ванила доаѓаат заедно со вкусови на темно чоколадо и ореви.

Нема на залиха

Segafredo Selezione Espresso 1kg
750652 Бренд: