Davidoff Fine Aroma 250gr | Мелено - E-HORECA

Davidoff Fine Aroma 250gr | Мелено

390 ден

Уживајте во вистинско уметничко дело. Davidoff Fine Aroma е уникатна мешавина со средно тело и елегантна киселост, надополнета со деликатна и неодолива арома. Направено од најдобрите зрна кафе Арабика.

На залиха

Davidoff Fine Aroma 250gr | Мелено
751503 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.