Lavazza Crema e Gusto Classico 250gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza Crema e Gusto Classico 250gr | Мелено

Original price was: 350 ден.Current price is: 290 ден.

Crema e Gusto Classico е мешавина од квалитетна бразилска Арабика и Робуста од Југоисточна Азија. Совршено избалансирана мешавина, со полно тело. Идеално кафе за секое време од денот.
Интензитет:  7 

Нема на залиха

Lavazza Crema e Gusto Classico 250gr | Мелено
750428 Бренд: