Naturesso Digestive Organic 250gr - E-HORECA

Naturesso Digestive Organic 250gr

Original price was: 470 ден.Current price is: 399 ден.

Naturesso Digestive Organic. Состојки: печено и мелено органско кафе, мешавина од органски билки (анис, анасон, пеперминт, ајдучка трева, сладунец). Оваа мешавина делува за подобрување на метаболизмот, богата е со моќни антиоксиданти и ги содржи некои од најживите билки и зачини од природата.

На залиха

Naturesso Digestive Organic 250gr
751290