Naturesso 10 Herbs Organic 250gr - E-HORECA

Naturesso 10 Herbs Organic 250gr

Original price was: 470 ден.Current price is: 399 ден.

Naturesso 10 Herbs е органска мешавина од 10 природни билки и зачини (смрека, глог, бреза, жалфија, мелиса, анис, валеријана, рузмарин, млечен трн и жичава трева). Оваа мешавина делува како секојдневен детоксификатор, го подобрува метаболизмот, го подобрува варењето на храната, богата е со моќни антиоксиданси и го ревитализира вашето тело.

На залиха

Naturesso 10 Herbs Organic 250gr
751291