DolceVita Cortado | A Modo Mio - E-HORECA

DolceVita Cortado | A Modo Mio

199 ден

Број на капсули:  16  

Кафе пијалок со млеко. Идеално за со појадок. Не содржи шеќер.

Нема на залиха

DolceVita Cortado | A Modo Mio
751158 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.