DolceVita Chocolate | A Modo Mio - E-HORECA

DolceVita Chocolate | A Modo Mio

199 ден

Број на капсули:  16  

Пијалок со вкус на чоколадо. Идеално за да се стоплите во текот на студените зимски денови.
Содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Chocolate | A Modo Mio
751159 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.