Dolcevita Mokaccino | A Modo Mio - E-HORECA

Dolcevita Mokaccino | A Modo Mio

199 ден

Мокачино пијалок со кремасто млеко и богат вкус на чоколадо.
Број на капсули:  16  

Нема на залиха

Dolcevita Mokaccino | A Modo Mio
751260 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.