Lavazza Delicato | Blue - E-HORECA

Lavazza Delicato | Blue

1.950 ден

Слатка, нежна, кремаста мешавина.
Број на капсули:  100 
Интензитет:   6 

Нема на залиха

Lavazza Delicato | Blue
750368 , Бренд: