Lavazza Intenso | Blue - E-HORECA - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Lavazza Intenso | Blue

1.990 ден

Особено интензивно, кремасти еспресо со постојан, балансиран вкус.
Број на капсули:  100 
Интензитет:   9 

На залиха

Lavazza Intenso | Blue
750365 , Бренд: