Lavazza Crema Lungo | Blue - E-HORECA - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Lavazza Crema Lungo | Blue

Original price was: 2.200 ден.Current price is: 1.990 ден.

100% мешавина од Арабика со слатка, мирисна арома, изработена од најквалитетно бразилско и индиско кафе.
Број на капсули:  100 
Интензитет:   6 

На залиха

Lavazza Crema Lungo | Blue
750366 , Бренд: