Dolcevita Nocciolino | A Modo Mio - E-HORECA

Dolcevita Nocciolino | A Modo Mio

199 ден

Кафе пијалок со вкус на лешник. Сите вкусови на кафе придружени со неодоливиот вкус на лешник.
Содржи лактоза. Без глутен.
Број на капсули:  16  

На залиха

Dolcevita Nocciolino | A Modo Mio
751261 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.