Lavazza Rotondo | Blue - E-HORECA

Lavazza Rotondo | Blue

1.990 ден

100% Арабика. Специфичниот степен на печење и екстракција ви овозможува да направите две еспреса во една чаша.
Број на капсули:  100 
Интензитет:   8 

На залиха

Lavazza Rotondo | Blue
752106 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.