Double Wall Latte 350ml - E-HORECA

Double Wall Latte 350ml

480 ден

На залиха

Double Wall Latte 350ml
751294 ,
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.