Gimoka Miscela Bar 500gr - E-HORECA

Gimoka Miscela Bar 500gr

260 ден

Совршено избалансираната мешавина од зрна Арабика(20%) и Робуста(80%). За оние кои бараат длабока и силна арома со висока содржина на кофеин.

На залиха

Gimoka Miscela Bar 500gr
751242 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.