Segafredo Intermezzo 250gr - E-HORECA

Segafredo Intermezzo 250gr

240 ден

Мешавина на кафе робуста со силен карактер избалансиран со арабика од Јужна Америка. Се одликува со интензивен вкус и ноти на бадем.

Нема на залиха

Segafredo Intermezzo 250gr
751237 Бренд: