Segafredo Crema Ricca 250gr - E-HORECA

Segafredo Crema Ricca 250gr

230 ден

Избалансиран избор на робуста во комбинација со арабика од Јужна Америка. Се одликува со целосен вкус и ноти на сушено овошје.

Нема на залиха

Segafredo Crema Ricca 250gr
751239 Бренд: